rezervasyon@neredekalsak.com+90 252 614 4646+90 530 317 0322
    RezervasyonlarımRezervasyon Paneli

    Ölüdeniz Hava Oyunları

    Hemen Paylaş

    21. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali

    Muğla'nın Fethiye ilçesinde bu yıl 21'incisi düzenlenen Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali bu yıl 20-24 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti.

    Festivale 40 ülkeden yaklaşık 1500 yamaç paraşütçünün yanı sıra, dünyanın en iyi akrobasi sporcuları da katıldı. Organizasyon bünyesinde bitiş tarihine kadar, halk uçuşları, yarasa adam ve alçak irtifa serbest atlayışları, yüksek hızlı küçük yamaç paraşütü gösterileri, Türk Hava Kurumu’nun motorlu yamaç paraşütü, mosquito, microlight, sıcak hava balonu gösterileri yapıldı. Gösteriler ve yarışların yanı sıra program boyunca Ölüdeniz ’de konser etkinlikleri de gerçekleştirildi.

    Ek olarak 24 Ekim Pazar günü Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı Türk Yıldızları ekibi Çalış Plajı semalarında gösteri uçuşu yaptı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da festivalin ekim sonunda yapılmasının turizm sezonuna can verdiğini belirtti. Fethiye'nin dünyanın en güzel coğrafyalarından olduğunu belirten Karaca, "Önümüzdeki yıl paydaşlarımızla festivali dünyanın bir numarası yapmak istiyoruz. İnşallah bunu başaracağız." dedi.

    Hemen Ara!
    WhatsApp Destek!whatsapp
    Müşteri Temsilcileri
    REZERVASYON OLUŞTUR
    Tarihler Müsait
    Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
    • Konaklama Süreniz
     00 Gece
    • Konaklama Tutarı
     00
    • Elektirik Ücreti
     00
    • Temizlik Ücreti
     00
    • Toplam Tutar
     00
    • Ön Ödeme
     00
    • Girişte Kalan Ödeme
     00
    UYGUNLUK TAKVİMİ
    müsailtMüsait
    DoluDolu
    Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
    Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış