rezervasyon@neredekalsak.com+90 252 614 4646+90 530 317 0322
    RezervasyonlarımRezervasyon Paneli
    Hemen Paylaş

    Villa Tatili

    Yoğun iş hayatı, kalabalık şehirler, sıkıcı plazalar veya stresli günler… Son yıllarda insanlığın en büyük sorunlarından birisi haline gelmiş olan stres, kaygı ve adını sık sık duymaya başladığımız tükenmişlik sendromu. Tüm bunlar işiniz okulunuz ya da üzerinizdeki sorumluluklarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Sakin olun! Karamsarlığa düşmenize gerek yok. Tüm bu stresin sebebi ne olursa olsun çözümü de bir o kadar basit. Sizin güzel bir tatile ihtiyacınız var. Üstelik artık değişen dünyamızda tatil anlayışımız da değişmeye başladı. Tatil denildiği zaman aklımıza ilk gelen yaz aylarında deniz kenarı bir bölgede otel tatili oluyor genelde. Artık tatil alışkanlıklarımız değişiyor. Bir sene içerinde dört mevsimi yaşayan güzel ülkemizde tatili sadece yaz ayına hapsetmeyi biraz haksızlık sayabiliriz aslında. Deniz kum güneş üçlemesi her ne kadar vazgeçilmez ve cezbedici gibi gelse de aslında bizi bazı güzelliklerden mahrum bırakabiliyor. İşte burada villa tatili devreye giriyor.

    Oteller hizmet bakımından misafirlere yeterli olanakları sağlasalar da bazen en büyük sorun ortak kullanım alanları olabiliyor. Odanızdan çıktıktan sonra biten özel alan bazı durumlarda aradığınız huzuru bulmanızın önüne geçebiliyor. Kimi zaman sosyalleşmek açısından uygun ortamlar kalabalık mekanlarda mümkün olsa bile kendinize ve ailenize sağlayabileceğiniz özel alanlar sizi daha güvende ve rahat hissettirebilir. Ailenizle birlikte onlarca kişinin bulunduğu ortak alanları paylaşmak yerine kendine ait bahçesi ve havuzu olan villalarda saat, zaman kısıtlaması olmaksızın dilediğiniz gibi tatiliniz yapabilirsiniz. Üstelik sezonluk işletmeler için artık yaz sezonunu beklemek zorunda değilsiniz. Villa konaklamalarında kış şartlarına uygun ısıtmalı ve kapalı havuzu olan, şömineli, kışlık/mevsimlik konaklamaya uygun olan villalarımızı da inceleyebilirsiniz.

    Neredekalsak.com olarak sizlerin ihtiyacına ve bütçesine göre Türkiye’nin en gözde bölgelerinde hizmetinize sunduğumuz 400’ü aşkın villalarımızdan dilediğini sitemizden inceleyebilir hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

    Hemen Ara!
    WhatsApp Destek!whatsapp
    Müşteri Temsilcileri
    REZERVASYON OLUŞTUR
    Tarihler Müsait
    Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
    • Konaklama Süreniz
     00 Gece
    • Konaklama Tutarı
     00
    • Elektirik Ücreti
     00
    • Temizlik Ücreti
     00
    • Toplam Tutar
     00
    • Ön Ödeme
     00
    • Girişte Kalan Ödeme
     00
    UYGUNLUK TAKVİMİ
    müsailtMüsait
    DoluDolu
    Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
    Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış